Ogłoszenie

Kategoria: Aktualności
Autor: Ania Jakubowska
Utworzono: 20 styczeń 2015

1. Film na Wisniewo będziemy robić w 2 tygodniu ferii. Bardzo zachęcam do uczestnictwa w nim. Dokładną datę podam po koniec tygodnia :)

2. Wiśniewo:  Zgłaszajcie się do mnie do końca ferii, żeby jeszcze były miejsca ;)

Bal "Wiśniewo" odbędzie się w ostatnią sobotę karnawału, 14 lutego 2015 roku. Rozpoczyna się on Mszą św. o godzinie 18:30 w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu (Tarchomin, ul. Strumykowa 25). Następnie, uczestnicy balu przejdą do pobliskiej hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21. Bal zostanie zainaugurowany o godzinie 20:15 wspólnym odtańczeniem Poloneza. W tym roku impreza odbędzie się pod hasłem "Daj się pokochać".

Jest to XX edycja tej imprezy, która co roku organizowana jest przez młodzieżową wspólnotę Ruchu Światło - Życie przy parafii św. Jakuba Apostoła oraz Najświętszej Maryi Panny Matki Pięknej Miłości w Warszawie na Tarchominie. Zaproszenia kierowane są przede wszystkim do członków Ruchu Światło - Życie z diecezji warszawsko - praskiej. Jednakże jest to również zabawa o charakterze ewangelizacyjnym, dlatego każdy uczestnik balu może przyprowadzić ze sobą jedną osobę spoza Ruchu (zgłaszana oddzielnie). Członków wspólnoty logują wyłącznie odpowiedzialni lub animatorzy przez nich upoważnieni. Jeżeli:
- nie przynależysz do żadnej wspólnoty,
- nie jesteś członkiem Ruchu Światło-Życie,
a chciałbyś uczestniczyć w balu,

Określenie imprezy "balem" ma swoje uzasadnienie, ponieważ obowiązuje tzw. strój galowy - u pań sukienki, a u panów garnitury.

Bilety wstępu są tak zwanymi "cegiełkami", z których dochód przeznaczony będzie na promowanie wśród młodzieży zabawy bezalkoholowej. Cegiełka ma wartość 20 złotych. Opłaty za cegiełki zbierane będą w rejestracji Balu od 19:30 do 22:00.

w górę